ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
RuUa
  1. Главная
  2. /
  3. Эксклюзив
  4. /
  5. Аваков похвастался достижениями Национальной полиции за 6 лет: что изменилось за это время

Аваков похвастался достижениями Национальной полиции за 6 лет: что изменилось за это время

918

4 липня, вітаючи Національну поліцію з днем створення, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що її склад змінений на 40%, і сьогодні середній вік поліцейського становить 36 років.

Що змінилося в Нацполіції за цей час - в кращу і гіршу сторону? На це питання виданню "Українські реалії" відповів адвокат, керівник Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків Михайло Дяденко.

 "Теплі слова на адресу поліцейських, які чесно виконують свій обов'язок. Але треба визнати, що реформа поліції, яка була широко розрекламована, виявилася вкрай невдалою.

Ключова проблема - реформу почали з того підрозділу, який було одним з найбільш адекватних і працездатних - з патрульної поліції. Так, до неї були певні претензії, але в цілому патрульні досить непогано володіли оперативною ситуацією, знали контингент на ввіреній їм території. І досить ефективно виконували покладені на них обов'язки. Слід визнати, що у них були визначені проблеми з комунікацією з громадськістю. Але це можна було легко виправити. В результаті була розвалена робота з агентурою, загальна ситуація зі злочинністю погіршилася.

Проблемні моменти і в такому сегменті як дорожня поліція. Відбулося серйозне послаблення щодо порушень правил дорожнього руху.

Даішники були свого роду вовками доріг. Так, вони брали хабарі, але за конкретні порушення. Тим самим певна профілактика була. Водії менше порушували, знаючи, що "за рогом", "за кущем" може знаходитися даішник. Звичайно, можна вітати автоматичну фіксацію порушень. Але поки вона лише частково вплинула на ситуацію на дорогах. Порушень дуже багато. І якби була колишня зла, частково корумпована ДАІ, такого свавілля, думаю, не було б. З моєї точки зору, слід передати патрульну поліцію, інші компоненти поліції, не пов'язані з розслідуванням злочинів, органам місцевого самоврядування. Щоб поліція відповідала перед місцевим самоврядуванням, а то - перед своїми громадами за роботу такої поліції. Це була б реальна реформа, яка показала б результати.

А за центральним апаратом поліції, за державою, треба закріпити такі підрозділи як кримінальна поліція, спецпідрозділу по боротьбі з бандитизмом. Те, що дійсно важливо на рівні держави".

Нагадаємо, після того, як з Національного банку України прийняла рішення звільнитися ціла команда керівників Департаменту ліцензування, про своє рішення завершити роботу в НБУ заявив і директор Департаменту фінансової стабільності Віталій Ваврищук.
Комментарии
Добавить комментарий
Ваше имя*
Текст сообщения*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новости по теме

Открыть новости за период:Аналитика "УР"

Все статьи

Благотворительные фонды Украины
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро