ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
RuUa
  1. Главная
  2. /
  3. Политика
  4. /
  5. НАПК начало проверять декларации министра Абрамовского и нардепа Тищенко

НАПК начало проверять декларации министра Абрамовского и нардепа Тищенко

429

Фото: slovoidilo.ua

Во время проверки НАПК выяснит правдивость задекларированных сведений, точность оценки задекларированных активов

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) почало перевірку декларацій ще 31 чиновника, серед яких міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський та депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Відомство перевірить декларації 17 чинних і колишніх заступників міністрів, серед яких: заступник міністра розвитку економіки Ігор Дядюра, заступник міністра фінансів Василь Шкураков, заступники міністра внутрішніх справ Антон Геращенко і Сергій Гончаров, заступник міністра інфраструктури Олег Ющенко, колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука та інші.

У цій перевірці Тищенко буде єдиним депутатом Верховної Ради. Крім нього декларації перевірятимуть у депутата Київської міської ради і районної ради Полтави (Ігоря Мірошниченка та Станіслава Улизька), у голови Малиновського районного суду Одеси Леоніда Личмана, а також в одного податківця і митника.

Під час перевірки НАЗК з’ясує правдивість задекларованих відомостей, точність оцінки задекларованих активів, а також перевірить зазначених осіб на наявність конфлікту інтересів. На проведення повної перевірки декларації передбачено до 120 календарних днів.

Як повідомляли "Українські Реалії", одним із напрямків діяльності НАЗК є повні перевірки декларацій публічних службовців. Така перевірка проводиться для декларацій, відібраних у порядку черговості на підставі оцінки ризиків. Також причиною повної перевірки може бути інформація, отримана від фізичних та юридичних осіб, із засобів масової інформації та інших джерел.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новости по теме

Открыть новости за период:Аналитика "УР"

Все статьи

Благотворительные фонды Украины
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро