ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,07
RuUa
  1. Главная
  2. /
  3. Спорт
  4. /
  5. Комітет з етики ФІФА вимагає санкцій проти Блаттера та Платіні

Комітет з етики ФІФА вимагає санкцій проти Блаттера та Платіні

466
Комітет з етики ФІФА закликає до накладення санкцій проти футбольних функціонерів Йозефа Блаттера та Мішеля Платіні. Звіт комітету направили судді ФІФА Гансу-Йоахіму Екерту для ухвалення остаточного рішення.

Комітет з етики Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) завершив розслідування щодо президента ФІФА Йозефа Блаттера та очільника Європейського союзу футбольних асоціацій (УЄФА) Мішеля Платіні і закликав накласти на них санкції. Про це йдеться в повідомленні комітету, оприлюдненому в суботу, 21 листопада.

"Слідча палата незалежного комітету з етики представила свої остаточні звіти, у яких містяться запити на санкції проти Йозефа Блаттера та Мішеля Платіні", - зазначає комітет. Наразі звіт відправили до судді ФІФА з питань етики Ганса-Йоахіма Екерта для ухвалення остаточного рішення, додає агентство Reuters.

Нагадаємо, 8 жовтня комітет з етики ФІФА відсторонив Блаттера та Платіні від футболу на 90 днів. Комісія з етики обґрунтувала своє рішення тим, що проти обох функціонерів у Швейцарії ведеться розслідування, що розпочалося 25 вересня. Раніше прокуратура Швейцарії відкрила провадження проти Блаттера, запідозривши його в недбалості під час виконання посадових обов'язків, а також у нецільовому використанні коштів. Ідеться про виплату Мішелю Платіні двох мільйонів швейцарських франків.

dw.com

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новости по теме

Открыть новости за период:Аналитика "УР"

Все статьи

Благотворительные фонды Украины
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро