ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,17
EUR 32,44
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. В SkyUp назвали рейси, які скасують

В SkyUp назвали рейси, які скасують

158

Фото: avianews.com

У продажу залишаються квитки на рейси з Києва до Одеси і Запоріжжя, з Харкова до Одеси та з Львова в Херсон і Одесу.

Авіакомпанія SkyUp з 5 липня має намір скоротити внутрішню льотну програму з 8 до 5 напрямків з комерційних причин. Про це повідомляє прес-служба компанії.

У зв'язку з комерційними причинами з 5 липня 2020 авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за 5 з оголошених раніше 8 напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів стосуватиметься польотів між Львовом і Харковом, а також з Києва у Львів і Харків.

У SkyUp зазначили, що авіакомпанія починає виконання чартерних програм в Туреччину і Єгипет, а також регулярних рейсів в Албанію.

Водночас українці готові здійснювати внутрішні авіаперельоти за тарифами 500-800 гривень, але забезпечити 500 гривень за місце на рейсі SkyUp вважає неможливим, оскільки ПДВ, що входить до її складу, суттєво збільшує собівартість рейсу.

"Таким чином ми спостерігаємо таку тенденцію: коли в системі залишаються дорогі квитки, попит на рейс знижується. Відповідно, завантаженість рейсу зменшується", — сказано в повідомленні.

Враховуючи вищевказані фактори, реалізувати 8 внутрішніх рейсів для компанії економічно складно, тому наразі скасовуються рейси "Київ - Львів - Київ", "Київ - Харків - Київ" і "Харків - Львів - Харків" до 15 вересня.

У продажу залишаються квитки на рейси з Києва до Одеси і Запоріжжя, з Харкова до Одеси та з Львова в Херсон і Одесу.

 Як повідомляли “Українські Реалії”, пілоти Ryanair погодилися на скорочення зарплати заради збереження роботи. Угода дозволить авіакомпанії зберегти 260 робочих місць. Переговори з бортпровідниками та іншим персоналом тривають. Низькооплачуваному персоналу запропонують пожертвувати 5% своєї заробітної плати.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро