ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,63
EUR 33,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Країни-експортери нафти підтримують ідею поступово нарощувати видобуток — ЗМІ

Країни-експортери нафти підтримують ідею поступово нарощувати видобуток — ЗМІ

133
Не зважаючи на те, що ціни на нафтопродукти стрімко падали на початку запровадження карантину по всьому світу, зараз спостерігається позитивна динаміка попиту на нафтопродукти.

Члени ОПЕК і ОПЕК + підтримують ідею поступово нарощувати нафтовидобуток в серпні. Про це пишеWall Street Journal.

Повідомляється, що пропозиція з'явилася на тлі поступового відновлення попиту на нафтопродукти до рівня, який був до прийняття обмежень через пандемію.

За словами співрозмовників WSJ, Ер-Ріяд запропонував країнам ОПЕК + пом'якшити квоти на 2 млн бар. на добу і скорочувати нема на 9,7 млн, а на 7,7 млн ??бар. на добу.

Bloomberg пише, що на засіданні 15 липня учасники обговорять, чи зберегти нинішню квоту ще на місяць або пом'якшити прийняті обмеження до 7,7 млн ??бар.

А MarketWatch пише, що альянс виробників сировини саме на чолі з Саудівською Аравією підштовхує ОПЕК та його союзників до збільшення видобутку нафти. І прогнозує, що ціна на неї може вирости.

Нагадаємо, ОПЕК, або Організація країн-експортерів нафти — картель, створений нафтовидобувними державами для стабілізації цін на нафту. ОПЕК+  це домовленість, яка охоплює не тільки країни-члени картелю, але й низку інших: Азербайджан, Бахрейн, Бруней, Казахстан, Малайзію, Оман, Південний Судан, Росію та Судан.

І 12 квітня країни ОПЕК+ домовилися про найбільше в історії скорочення видобутку нафти на 9,7 млн ??барелів на добу протягом травня – червня. Угода вступила в силу 1 травня.

"Українські реалії" раніше писали, що ціни на нафту продовжуть падати у зв'язку з коронавірусом.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро