ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,63
EUR 33,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. ЗАЗ почав збирати автомобілі Ladа з російськими комплектуючими

ЗАЗ почав збирати автомобілі Ladа з російськими комплектуючими

224

Фото: InfoCar.ua

Запорізький автомобільний завод отримав від російського АТ "АвтоВАЗ" машинокомплекти для складання автомобілів Lada Largus.

Про це повідомляє група Avtowaz News, передає УНІАН.

Зазначається, що кузови відправляють без переднього та заднього бамперів, без фар і задніх ліхтарів. Також відсутнє кермове колесо. Ці комплектуючі відвантажуються окремо. 

Крім того, наприкінці червня для дослідної збірки було відправлено два кузови Granta. Не виключена можливість поставок машинокомплектів і для інших моделей Lada. "Підприємство все ще перебуває в процесі аудиту виробничих можливостей від групи Renault", — повідомив прессекретар компанії "Укравто" Дмитро Скляренко.

Нагадаємо, у березні 2020 року на Запорізькому автомобілебудівному заводі почався аудит автомобільного виробництва. Його проводять потенційні партнери компанії, одним з яких є АвтоВАЗ. Аудит передбачав випуск тестових партій автомобілів LADA.

Довідка: Запорізький автомобілебудівний завод (Запоріжжя) — єдине в Україні підприємство з повним циклом виробництва легкових автомобілів, що охоплює штампування, зварювання, фарбування, обладнання кузова і складання автомобіля. Підприємство входить до корпорації "УкрАВТО".

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро