ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,17
EUR 32,44
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. "Тедіс Україна" vs АМКУ: суд арештував рахунки компанії

"Тедіс Україна" vs АМКУ: суд арештував рахунки компанії

293

Фото: ultimaratio.com.ua

Господарський суд Києва задовольнив позов Антимонопольного комітету України (АМКУ) та наклав арешт на рахунки найбільшого дистриб'ютора сигарет "Тедіс Україна".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні з Єдиного державного реєстру досудових розслідувань нам стало відомо про наявність постанови Господарського суду Києва про накладення арешту на рахунки компанії ТОВ "Тедіс Україна" за заявою про забезпечення позову Антимонопольного комітету України в рамках примусового стягнення штрафу", — повідомили в компанії.

Однак в "Тедіс Україна" стверджують, що офіційно не отримували відповідної постанови від Господарського суду Києва. "Вважаємо таке рішення суду повністю незаконним і будемо його оскаржувати. Згідно з чинним законодавством, відповідно до ст. 60 "Про захист економічної конкуренції", дію рішення АМКУ № 697-р. від 10 жовтня 2019 року зупинено до моменту ухвалення судом остаточного рішення за позовом компанії щодо оскарження даного рішення. Таким чином, сьогодні повністю відсутній обов'язок сплатити зазначений штраф", — пояснив генеральний директор "Тедіс Україна" Тарас Корніяченко.

В "Тедіс Україна" вважають, що рішення суду може перешкодити операційній діяльності компанії та призвести до втрат місцевих і державного бюджетів на рівні 6 млн грн щодня. "В даний час рахунки компанії не заблоковані. Працюємо у звичайному режимі. Впевнені, що зможемо законним шляхом відстояти свої інтереси і не допустити блокування роботи компанії",  зазначив гендиректор компанії.

Як повідомляли "Українські Реалії", 1 липня головний редактор Цензор. НЕТ Юрій Бутусов повідомив, що президент України Володимир Зеленський змусив очільника Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва написати заяву про відставку.  За його даними, причиною конфлікту став штраф на суму 65 млрд грн, накладений АМКУ на тютюнового монополіста "Тедіс Україна" та інших виробників сигарет.

3 липня парламент відправив Юрія Терентьєва у відставку.

Довідка: "Тедіс Україна" — одна з найбільших українських дистриб'юторських компаній, в штаті якої працює майже 2500 співробітників. Регіональна мережа складається з 35 структурних підрозділів по всій території України

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро