ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,17
EUR 32,44
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Нове керівництво АМКУ гальмує стягнення штрафу в справі про тютюновий "картель" — ЗМІ

Нове керівництво АМКУ гальмує стягнення штрафу в справі про тютюновий "картель" — ЗМІ

257

Фото: amc.gov.ua

Виконувачка обов'язків голови Антимонопольного комітету (АМКУ) Ольга Піщанська та юридичний відділ комітету ігнорують рішення суду у справі тютюнової монополії компанії "Тедіс Україна" і виробників сигарет, на яких накладено штраф у розмірі 6,5 млрд грн.

Про це у своїй колонці для Антикора повідомив журналіст Юрій Бутусов.

Він нагадав, що 23 червня почався суд у справі "Тедісу", а вже через два тижні голову АМКУ Юрія Терентьєва звільнили. Бутусов стверджує, що це сталося "завдяки особистому втручанню президента Володимира Зеленського". "Зеленський розчистив дорогу для Піщанської. Вийшло, що втручання Зеленського і зміна керівництва АМКУ точно збіглося з рішеннями по "Тедісу". Викликає подив, що будучи керівником АМКУ Піщанська не проконтролювала, щоб юристи забрали рішення суду по "Тедісу". Адже щоб був стягнутий штраф, необхідний юридичний супровід",— пише Бутусов. При цьому він зауважив, що Піщанська — рідна сестра подруги сім'ї Зеленських з Кривого Рогу Світлани Піщанської. Останню в ЗМІ називали керуючою нерухомістю Зеленських в Італії.

Як повідомляли "Українські Реалії", 1 липня головний редактор Цензор. НЕТ Юрій Бутусов повідомив, що президент України Володимир Зеленський змусив очільника АМКУ Юрія Терентьєва написати заяву про відставку.  За його даними, причиною конфлікту став штраф на суму 65 млрд грн, накладений АМКУ на тютюнового монополіста "Тедіс Україна" та інших виробників сигарет. 3 липня парламент відправив Юрія Терентьєва у відставку.

14 липня в "Тедіс Україна" повідомили, що Господарський суд Києва задовольнив позов АМКУ та наклав арешт на рахунки компанії.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:



Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро