ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,17
EUR 32,44
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Тютюнова справа: АМКУ виграв у компанії суд на 448,3 млн грн

Тютюнова справа: АМКУ виграв у компанії суд на 448,3 млн грн

210

Фото: socportal.info

Господарський суд Києва відхилив позов тютюнової фабрики "В.А.Т.-ПРИЛУКИ", що входить до складу компанії "Бритіш Американ Табакко Україна", про визнання частково недійсним рішення Антимонопольного комітету України про накладення штрафу в  розмірі 448,3 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

У Комітеті нагадали, що йдеться про штраф, який було накладено у межах справи про змову виробників цигарок та дистриб’ютора з продажу тютюнових виробів "Тедіс Україна".

У "Бритіш Американ Тобакко" повідомили, що здивовані рішенням суду і найближчими днями його оскаржать. "Бритіш Американ Тобакко Україна" працює в країні понад 25 років, і протягом всього цього часу діяла повністю відповідно до належного законодавства України. Тому ВАТ не погоджується із цим рішенням і вважає, що існує вагома підстава для його оскарження", — заявили в компанії.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року АМКУ оштрафував дистриб'ютора "Тедіс Україна" та низку тютюнових компаній на 6,5 млрд грн за порушення умов чесної конкуренції. 

14 липня 2020 року в "Тедіс Україна" повідомили, що Господарський суд Києва задовольнив позов АМКУ та наклав арешт на рахунки компанії.

15 липня головний редактор Цензор. НЕТ Юрій Бутусов заявив, що нове керівництво АМКУ гальмує стягнення штрафу в тютюновій справі.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро