ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,05
EUR 31,85
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Економіст, який колись поцілив яйцем у Януковича, став топ-менеджером Укрзалізниці

Економіст, який колись поцілив яйцем у Януковича, став топ-менеджером Укрзалізниці

211

Фото: прес-центр Укрзалізниці

Дмитро Романюк, який з жовтня 2019 року працював заступником голови Івано-Франківської ОДА, очолив вертикаль управління взаємовідносинами з органами державної влади АТ "Укрзалізниця". Саме він у 2004 році поцілив яйцем у Віктора Януковича.

"Дмитро Романюк — та сама людина, яка у 2004 році поцілила яйцем у кандидата в президенти Віктора Януковича, коли той відвідував Івано-Франківськ, на той момент Романюк був студентом економічного факультету." — пише "Економічна Правда".

Дмитро Романюк закінчив у 2009 році Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю "Менеджмент організацій", а згодом, у 2011 році, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю "Правознавство". У 2015 році — кандидат економічних наук. Брав участь у багатьох проектах із залучення іноземних інвесторів. 

"Ключовим завданням новопризначеного директора є забезпечення ефективної взаємодії з органами державної влади, стратегічний менеджмент." — йдеться в прес-релізі Укрзалізниці.

У 2018 — 2019 роках очолював наглядову раду компанії з управління активами "MG Invest" та був радником з питань інвестицій компанії "Moris Group". У 2017 році — керівник по роботі з регіонами України ДУ "Офіс залучення та підтримки інвестицій "UkraineInvest".

"Ми підсилюємо нашу команду досвідченим фахівцем і сподіваємось на плідну спільну роботу та швидкі результати. Ключовим завданням новопризначеного директора є забезпечення ефективної взаємодії з органами державної влади, стратегічний менеджмент", — заявив в.о. голови правління УЗ Іван Юрик.

Нагадаємо, що за кілька днів цього Верховна Рада висловила недовіру Укрзалізниці, а Кабінет міністрів звільнив двох членів 15 липня у зв'язку із заявами про звільнення, які вони написали ще у середині червня.

Раніше "Українські Реалії" писали, що від 16 липня відновлено повноцінний продаж квитків на поїзди далекого сполучення, що прямують з Києва та зворотно.   

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро