ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,05
EUR 31,85
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Фурса пояснив, чим загрожує звільнення ще одного заступника голови Нацбанку

Фурса пояснив, чим загрожує звільнення ще одного заступника голови Нацбанку

213

Фото: coolyanews.info

Звільнення Сергія Холода з посади заступника голови Нацбанку означає, що нова команда очільника центробанку Кирила Шевченка отримає більшість голосів у правлінні НБУ. Це, своєю чергою, може призвести до зміни монетарної політики.

Про це сказав інвестиційний банкір, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса в ефірі телеканалу "Україна 24",  інформують "Українські Реалії". 

"Сьогодні була звільнена людина, яка займалася платіжними системами. Ні в кого немає питань до платіжних систем Нацбанку. Зараз Кирило Шевченко, нова команда, яка зайшла, контролює правління. Після сьогоднішньої зміни в них буде більшість голосів. Це означає, що Нацбанк може змінити політику. Вона може бути змінена в напрямку "давайте надрукуємо грошенят і роздамо їх бізнесу чи великим підприємствам", — сказав Фурса.

На його думку, це дуже погано, оскільки така політика закінчувалася двома речами  девальвацією гривні та інфляцією. "Ми вже кілька разів через це проходили, знову ступимо на цю стезю і знову отримаємо проблеми. Плюс така зміна політики призведе до того, що МВФ скаже: "Хлопці, ми так не домовлялися", — додав експерт.

Нагадаємо, 31 липня Рада Нацбанку звільнила Сергія Холода з посади заступника голови центробанку. Цю посаду Холод обіймав з 23 липня 2018 року, коли центробанк очолював Яків Смолій.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро