ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,05
EUR 31,85
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. У Нацбанку ще одна кадрова втрата

У Нацбанку ще одна кадрова втрата

161

Фото: bank.gov.ua

З Національного банку України (НБУ) звільнилася директор Департаменту комунікацій Наталія Бондаренко. Вона пішла з посади за власним бажанням.

Про це повідомляє прес-служба НБУ. 

Бондаренко керувала комунікаціями Нацбанку з грудня 2014 року. "За понад п’ять років роботи в Національному банку Наталія Бондаренко розбудувала комунікації регулятора, ґрунтуючись на досвіді провідних центробанків світу та привносячи власні знання та вміння. Сьогодні Національний банк користується репутацією одного з найпрозоріших центробанків світу та однієї з найбільш відкритих державних інституцій в Україні", — сказав голова центробанку Кирило Шевченко.

Зазначається, що Бондаренко відповідала за стратегічні комунікації Нацбанку та зв’язки з громадськістю і медіа, сайт і соцмережі, роботу з підвищення фінансової грамотності, Музей грошей НБУ, Експертну платформу НБУ та візуальні комунікації регулятора тощо.

Як повідомляли "Українські Реалії",  31 липня Рада Нацбанку звільнила заступника голови НБУ Сергія Холода, який перебував на цій посаді з 23 липня 2018 року. До цього, 22 липня, Рада Нацбанку звільнила Олега Чурія з посади заступника голови НБУ. 

На думку інвестбанкіра Сергія Фурси, такі кадрові зміни в НБУ означають, що нова команда очільника центробанку Кирила Шевченка отримає більшість голосів у правлінні НБУ. Це може призвести до зміни монетарної політики.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро