ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Печерський суд переніс розгляд позову офшорів Суркісів до ПриватБанку

Печерський суд переніс розгляд позову офшорів Суркісів до ПриватБанку

630

Фото: slovoidilo.ua

Юридичний радник ПриватБанку Андрій Пожидаєв наголосив, що, згідно з позицією ПриватБанку, 2016 року під час націоналізації депозити пов'язаних осіб були обміняні на акції додаткової емісії, і, відповідно, такі договори на сьогодні є виконаними

Печерський районний суд м. Києва переніс на 14 серпня розгляд позову офшорів Суркісів до ПриватБанку щодо обслуговування їхніх депозитів.

Про це агентству Інтерфакс-Україна повідомив юридичний радник ПриватБанку Андрій Пожидаєв.

"Печерський районний суд Києва за підсумками засідання 6 серпня переніс на 14 серпня розгляд позову офшорних компаній братів Суркісів щодо порядку виконання рішення суду від 2017 року про зобов'язання державного ПриватБанку (Київ) обслуговувати їхні депозити, розміщені у 2012–2014 рр. на рахунках кіпрської філії фіну станови", — каже він.

Читайте також: ПриватБанк терміново викликали до суду за позовом Суркісів

Він уточнив, що позивачі додали у заяві до вимог щодо погашення тіла кредиту (майже $250 млн) розмір відсотків, "які нібито ПриватБанк винен зазначеним компаніям".

"Позивачі (...) просять, щоб суд точно визначив суму, яку має виплатити ПриватБанк (...) А також (...), у разі невиконання банком добровільно зобов'язань щодо виплати таких сум, просять надати можливість Державній виконавчій службі примусово стягнути з рахунків ПриватБанку зазначені грошові кошти", — прокоментував поданий офшорами Суркісів позов Пожидаєв.

Він наголосив, що, згідно з позицією ПриватБанку, 2016 року під час націоналізації депозити пов'язаних осіб були обміняні на акції додаткової емісії, і, відповідно, такі договори на сьогодні є виконаними.

Як повідомляли "Українські Реалії", американське видання Chicago Morning Star поширило інформацію про те, що іноземні компанії, діяльність яких пов'язують із сім'єю Суркісів, причетні до виведення коштів з ПриватБанку. Водночас адвокат Суркісів назвав цю інформацію брехнею та фальсифікацією. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро