ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,63
EUR 33,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Нам абсолютно не потрібні жодні посередники — віце-прем'єр про "Мотор Січ" і Ярославського

Нам абсолютно не потрібні жодні посередники — віце-прем'єр про "Мотор Січ" і Ярославського

209

Фото: glavcom.ua

За словами віце-прем'єр-міністра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Уруського, уряд розуміє залучення інвесторів до цього підприємства

Уряд виступає за те, щоб стратегічні українські підприємства залишалися в Україні, розуміє важливість залучення інвесторів до "Мотор Січ", але йому "абсолютно не потрібні жодні посередники в пошуку інвесторів".

Про це ЕП заявив віце-прем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

"У контексті сьогоднішніх заяв багато звучить різних бажаючих долучитися до долі "Мотор Січі". Уряд переймається проблемами стратегічних підприємств, знає ці завдання і виступає за те, щоб стратегічні українські підприємства залишалися в Україні. І найперше - працювали на благо нашої незалежної держави. Як на внутрішньому ринку, так і на експортний потенціал", - заявив він.

За словами Уруського, уряд розуміє залучення інвесторів до цього підприємства.

"Проте нам абсолютно не потрібні жодні посередники в пошуку інвесторів. Тому що держава, в якій функціонують усі інституції - президент, уряд, парламент, суди, антимонопольне законодавство - абсолютно спроможна справитися сама з усіма викликами, які є і постають перед нею. Як справжня нормальна незалежна держава. І нам, ще раз наголошую, для цього абсолютно не потрібні ніякі посередники у пошуках інвесторів. Ми з цим завданням впораємося самі", - підкреслив віце-прем'єр.

Уруський додав, що у п'ятницю мав зустріч з послами "Великої сімки", на якій піднімалося питання залучення інвестицій в різні галузі промисловості України з боку партнерів.

Як повідомляли "Українські Реалії", Олександр Ярославський заявив, що прокуратура наклала додатковий арешт на акції "Мотор Січ" після того, як китайські інвестори разом із DCH оголосили про спільну заявку в АМКУ про купівлю акцій, та поскаржився на тиск.

4 серпня представники групи DCH Олександра Ярославського досягли домовленості з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро