ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,63
EUR 33,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Автовиробництво в Україні з початку року впало на 40 %

Автовиробництво в Україні з початку року впало на 40 %

137

Фото: Capital.ua

У січні–липні 2020 року виробництво автотранспортних засобів в Україні  скоротилося у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 40 %  до 2122 одиниць.

Про це повідомляє Асоціація автовиробників України (Укравтопром).

Зазначається, що за сім місяців цього року в Україні було вироблено 1783 легкових автомобілів (- 42 %), 28 комерційних автомобілів (- 39 %) та 311 автобусів (- 31 %).

В Асоціації також повідомили, що у липні в Україні зібрали 236 одиниць автотранспортної техніки, що на 62 % менше у порівнянні з липнем 2019 року.

Читайте також: Авторинок України: куди його приведе законодавче "ралі"

Випуск легкових автомобілів у липні скоротився на 68 %. Як і торік в цьому сегменті вітчизняного автопрому працював тільки один завод  "Єврокар", де в липні в режимі великовузлового складання було зібрано 172 автомобілі марки Skoda.

Також минулого місяця скоротилося виробництво комерційних автомобілів — до чотирьох одиниць (- 84 %). Всі вони зібрані на АТ "Черкаський автобус".

Водночас виробництво автобусів зросло на 11 %  до 60 одиниць. У липні автобуси випускали чотири підприємства: АТ "Черкаський автобус" (25 автобусів), ПрАТ "Чернігівський автозавод" (24 автобуси), ЗАЗ (9 автобусів) та Часівоярський автобусний завод (2 автобуси).

Нагадаємо, за даними Укравтопрому, за перше півріччя 2020 року в Україні зібрали 1886 одиниць автотранспортних засобів, що на 36 % менше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, у червні 2020 року Україна посіла перше місце в ЄС за ростом ринку нових автомобілів.

 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро