ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,19
EUR 32,03
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Укроборонпром назвав 10 найбільших країн-імпортерів української продукції

Укроборонпром назвав 10 найбільших країн-імпортерів української продукції

275

Фото: Укроборонпром

Загальний обсяг експорту озброєння та військової техніки до іноземних країн підприємств-спецекспортерів Укроборонпрому за перше півріччя цього року сягнув 142 млн доларів. Серед лідерів імпорту українського ВПК — Китай, Туреччина, Пакистан. 

Про це повідомила прес-служба концерну.

"Попри світову пандемію, активна робота спецекспортерів дозволила укласти близько 140 експортних контрактів з 36 країнами світу на загальну суму 142 млн доларів. Усього за цей період укладено експортно-імпортних контрактів на 154 млн доларів", — йдеться у повідомленні.

У десятці країн основних імпортерів української продукції, частка експорту яких склала 85 %, були: Китай, Туреччина, Пакистан, Індія, Йорданія, В'єтнам, Азербайджан, Алжир, Марокко, Ефіопія.

У регіональній структурі міжнародних передач товарів військового призначення переважає Азіатсько-Тихоокеанський регіон — 56 % від усіх поставок. Частка європейських країн у регіональній структурі експорту озброєння та військової техніки зросла до 19 %, 2019 року вона складала 13 %, а 2013 року — лише 3 %.

Третім географічним ринком вітчизняної продукції військового призначення є Близький Схід та Північна Африка — 18 %.

Наймасштабніші контракти, укладені у першому півріччі 2020 року, були на постачання до країн Європи та Америки і високоточної зброї до однієї з країни Близького Сходу.

Нагадаємо, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський заявив, що керівництво та менеджмент державного концерну Укроборонпром змінять найближчим часом. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро