ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,17
EUR 32,44
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Справа на 6,5 млрд грн: Укртютюн відреагував на скасування "тютюнового" штрафу АМКУ

Справа на 6,5 млрд грн: Укртютюн відреагував на скасування "тютюнового" штрафу АМКУ

142

Фото: depositphotos.com

Українська асоціація виробників тютюнових виробів "Укртютюн" вітає рішення Господарського суду міста Києва, який задовольнив клопотання найбільших міжнародних гравців тютюнового ринку щодо тимчасового зупинення провадження в справі за позовом Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Про це йдеться в заяві Асоціації.

Йдеться про скасування штрафу АМКУ, накладеного на тютюновиробників за порушення антимонопольного законодавства. "Після низки сумнівних попередніх рішень відносно членів Асоціації, вищезгадане рішення суду є першою ознакою повернення до об’єктивного та неупередженого судового процесу", — заявили в Укртютюні.

Читайте також: Справа на 6,5 млрд грн: уряд закликають вирішити інвестиційний спір між тютюнниками та АМКУ

Компанії-члени Асоціації повідомили, що продовжують захищати свої права та законні інтереси, включно зі зверненнями до міжнародного інвестиційного арбітражу. "Ми впевнені, що прозоре функціонування судової системи є запорукою інвестиційної привабливості України, а прозоре та справедливе розв’язання ситуації допоможе зберегти репутацію України та посилить ділові відносини між стратегічними інвесторами та державою", — заявили в Асоціації.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року АМКУ оштрафував дистриб'ютора "Тедіс Україна" та низку тютюнових компаній на 6,5 млрд грн за порушення умов чесної конкуренції. 

14 липня 2020 року в "Тедіс Україна" повідомили, що Господарський суд Києва задовольнив позов АМКУ та наклав арешт на рахунки компанії.

15 липня головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов заявив, що нове керівництво АМКУ гальмує стягнення штрафу в тютюновій справі.

12 серпня стало відомо, що тютюнові компанії планують оскаржити штраф Антимонопольного комітету в міжнародному інвестиційному арбітражі. 

13 серпня Господарський суд призупинив провадження АМКУ про примусове стягнення 6,5 млрд грн з тютюнових виробників.

 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро