ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Енергоатом не допустив НАЗК до антикорупційної перевірки

Енергоатом не допустив НАЗК до антикорупційної перевірки

907

Фото: oilpoint.com.ua

Державне підприємство "НАЕК "Енергоатом" не допустило співробітників Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) до проведення позапланової антикорупційної перевірки.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці агентства.

У НАЗК повідомили, що отримали від громадських організацій, народних депутатів, фізичних осіб і ЗМІ низку повідомлень про можливі порушення в Енергоатомі. "Саме тому було розпочато антикорупційну перевірку підприємства. Однак наших фахівців просто не пустили на територію компанії", — сказав голова НАЗК Олександр Новіков.

Фахівці агентства склали акт про недопуск до перевірки, який підписав в. о. президента підприємства Петро Котин. Таким чином він підтвердив, що Енергоатом свідомо перешкоджає перевірці.

У зв'язку з цим НАЗК внесе Котіну відповідний припис, а у разі повторного недопуску складе адміністративний протокол про невиконання законних вимог Нацагентства. "Це перший випадок, коли НАЗК не допускають до проведення перевірки. Незважаючи на це, припускаємо, що на підприємстві мають місце системні порушення в організації роботи щодо запобігання корупції. Прояви цих порушень можуть впливати на інтереси 35 тисяч працівників цього підприємства і безпеку всієї галузі атомної енергетики",  додав Новіков.

Нагадаємо, за даними проекту "Наші гроші", 5 серпня Енергоатом без торгів замовив австрійській компанії IPU-International GmbH постачання запасних частин на 2,65 млн євро.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро