ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,17
EUR 32,44
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Власник ОККО хоче придбати херсонську нафтоперевалку Курченка

Власник ОККО хоче придбати херсонську нафтоперевалку Курченка

168

Фото: oilpoint.com.ua

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розглядає заяву "Концерну Галнафтогаз" (група ОККО) про придбання частки в статутному капіталі ТОВ "Нафта-Трансшипмент" (раніше — "Варуна-Вест), яке володіє Херсонським нафтоперевалочним комплексом олігарха Сергія Курченка.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

У Комітеті зазначили, що в результаті концентрації можливе посилення влади групи ОККО на ринках зберігання, оптової, роздрібної торгівлі бензинами та дизельним паливом. Водночас транзакція може створювати бар’єри для входу на зазначені ринки інших суб’єктів господарювання.

"Наявна в матеріалах заяви інформація дає підстави вважати, що зазначена концентрація може, за певних умов, призвести до суттєвого обмеження конкуренції на ринках високооктанових бензинів та дизельного палива", — повідомили в АМКУ.

У зв'язку з цим Комітет збирає пропозиції зацікавлених сторін до 19 вересня.

Нагадаємо, до січня 2020 року ТОВ "Нафта-Трансшипмент" (Львів) мало назву "Варуна-Вест". До кінця червня 2019 року власником "Варуна-Вест" в держреєстрі значилося ТОВ "ОККО Рітейл" Віталія Антонова. Однак потім фірму переоформили на кількох львів'ян через ТОВ "КУА "Актив".

У листопаді 2019 року "Варуна-Вест" за 200 млн грн придбав Херсонський нафтоперевалочний комплекс, який 2014 року було арештовано в межах розслідування справи щодо угруповання Сергія Курченка.

 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро