ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,17
EUR 32,44
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Антимонопольники відкрили справу проти Roshen

Антимонопольники відкрили справу проти Roshen

236

Фото: espreso.tv

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розслідує справу проти суб'єктів господарювання, які входять до складу групи компаній Roshen, за ознаками зловживання монопольним становищем на ринку патоки.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Зазначається, що група Roshen є найбільшим вітчизняним виробником патоки крохмальної кукурудзяної (сиропів). За даними Комітету, Roshen протягом 2018–2019 років мала структурні ознаки домінантного положення на цьому товарному ринку. "В ході ведення своєї господарської діяльності група Roshen протягом 2018 року встановлювала різні ціни, а також різні умови придбання патоки для певної групи споживачів — кондитерських фабрик", — повідомили в АМКУ.

Комітет стверджує, що 2019 року, посиливши ринкову владу у зв'язку з забороною імпорту з Росії патоки (сиропів), група Roshen підвищила ціни на патоку власного виробництва для всіх покупців, які були об'єктом цінового аналізу. При цьому в межах попереднього дослідження АМКУ не виявив об'єктивних причин для підвищення цін цієї групи. "Такі дії групи Roshen по відношенню до суб'єктів господарювання — конкурентів на ринках кондитерських виробів (зокрема і кондитерської корпорації "Рошен"), могли призвести до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції між ними", — заявляють в АМКУ.

У зв'язку з цим Комітет ініціював розслідування, збір і аналіз доказів у справі.

Довідка: Кондитерська корпорація Roshen — один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні та Східній Європі. Входить до тридцятки найбільших виробників кондитерських виробів світу. Головний офіс компанії розташовано у Києві.

Засновником корпорації є п’ятий президент України Петро Порошенко. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро