ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,19
EUR 32,03
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. США і ЄС домовилися про зниження мит уперше за 20 років

США і ЄС домовилися про зниження мит уперше за 20 років

160

Фото: Unsplash

Зниження тарифів торкнеться американських лобстерів, європейських продуктів харчування, посуду, ракетного палива та низки інших товарів

Сполучені Штати Америки і Європейський Союз підписали у п'ятницю угоду про пакет заходів щодо зниження мит, який розширить доступ до експортних ринків США і ЄС на сотні мільйонів доларів. Це перше зниження мит, узгоджене США і ЄС за більш, ніж два десятиліття. 

Про це із посиланням на торгових представників США та ЄС повідомляє "Голос Америки".

Торговий представник США Роберт Лайтхайзер і торговий комісар Європейського Союзу Філ Хоган підписали угоду про пакет заходів щодо зниження мит. 

Читайте такожСША можуть ввести мита на сталеві безшовні труби

Як говориться у тексті їхньої спільної заяви з цього приводу, ЄС скасує мита на імпорт живих і заморожених лобстерів з США. У 2017 році в Євросоюз із США були експортовані лобстери на суму понад 111 мільйонів доларів. ЄС скасує свої тарифи на основі режиму найбільшого сприяння "заднім числом", починаючи з 1 серпня 2020 року. Ці мита скасовують на п'ять років, а Єврокомісія негайно почне процедури, спрямовані на те, щоб такі зміни стали постійнодіючими. Сполучені Штати знизять на 50% свої мита на певні товари, які імпортуються з ЄС, середньорічною вартістю у 160 мільйонів доларів. До цієї групи буде включено певні кулінарні напівфабрикати, деякі види кришталевого посуду, препарати для обробки поверхонь, ракетне паливо, запальнички для сигарет. Зниження американських мит також буде зроблено на основі режиму найбільшого сприяння, "заднім числом" з 1 серпня 2020 року.

"У рамках поліпшення відносин між ЄС і США ця взаємовигідна угода принесе позитивні результати як американській, так і європейській економіці. Ми хотіли б, щоб цей митний пакет ознаменував початок процесу, який приведе до додаткових угод, які створяюь більш вільну, справедливу і обопільну трансатлантичну торгівлю",  йдеться у спільній заяві посла Лайтхайзера і комісара Хогана.

Як повідомляли "Українські Реалії" раніше, Трамп розглядає можливість у США заборонити роботу китайського конгломерату Alibaba, до якого входить і AliExpress.com.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро