ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,17
EUR 32,44
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. "Голодний карантин": у Чернівцях підприємці протестують проти "червоних" обмежень

"Голодний карантин": у Чернівцях підприємці протестують проти "червоних" обмежень

186

Фото: molbuk.ua

У Чернівцях сьогодні, 25 серпня, приблизно 500 місцевих підприємців, фотографів, музикантів та представників ресторанного бізнесу влаштували під стінами міської ради акцію протесту "Голодний карантин".

Про це повідомляє місцеве видання molbuk.ua.

Учасники пікету обурені рішенням уряду про посилення карантинних обмежень у місті після того, як Чернівці потрапили до "червоної" зони.

Підприємці тримають в руках плакати з написами: "Чим Чернівці гірші за Тернопіль, Луцьк, Львів?", "Дайте змогу дітям навчатися", "Ми хочемо займатися спортом", "Хто буде платити комунальні послуги?".

Вони вимагають від влади дозволити роботу підприємств, речових ринків, закладів харчування та дитсадків. "Ми зібралися, щоб захистити наше конституційне право на працю. Ми мусимо показати свої рішучі дії — що ми будемо захищатися. І сьогодні від того, як депутати проголосують, залежить доля підприємців Калинівського ринку", — сказав представник Калинівського ринку Василь Шкробанець.

Нагадаємо, минулого тижня Кабмін включив Чернівці, Кіцманський та Заставнівський райони області до "червоної" карантинної зони, в якій діють обмеження на роботу громадського транспорту, закладів освіти й ресторанів. Відповідне рішення уряду про нове зонування набрало чинності 24 серпня.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро