ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. В Україні викрили змову п’яти компаній на дорожніх тендерах

В Україні викрили змову п’яти компаній на дорожніх тендерах

1953

Фото: censor.net.ua

Ліга антитрасту звернувся до Антимонопольного комітету України (АМКУ) щодо змови на дорожніх тендерах низки компаній.

Про це Ліга Антитрасту повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Йдеться про компанії Ростдорстрой та Полтавабудцентр, Миколаївбудцентр, "Граніт-001 "і "БК "Дорлідер".

Зазначається, що Ростдорстрой розіграв з Полтавабудцентр та "БК "Дорлідер" по 42 аукціони на суму більш ніж 4,4 та 3,6 млрд грн відповідно. При цьому різниця між пропозиціями складала всього від 0,06 до 9,5 %.

За даними Ліги антитрасту, ці компанії підтримують сталі господарські стосунки та залучають одна одну на субпідряди, сума платежів за якими з 2017 року склала більше півмільярда гривень. "У багатьох процедурах документи, подані цими компаніями, мали схоже оформлення або ідентичний зміст, інколи компанії одночасно подавали однакові документи, які не вимагались в документації", — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що на двох тендерах з ремонту дороги Н-11 перемогу здобув "БК "Дорлідер", але не підписав договори. Завдяки цьому контракти отримав Ростдорстрой, який програв торги з дорожчою на 32 млн грн пропозицією. Після цього Ростдорстрой залучив "БК "Дорлідер" на субпідряд щодо ремонту цієї дороги і сплатив більш ніж 16 млн грн.

Ліга антитрасту просить АМКУ розпочати розслідування за цими фактами та притягнути згадані компанії до відповідальності. За вказані порушення компаніям загрожує штраф у розмірі до 10 % їх річного обороту. 

Нагадаємо, у серпні 2020 року Ліга антитрасту подала до АМКУ заяви про змову на торгах між найбільшими підрядниками Укравтодору — "Автомагістраль-Південь" та "Техно-Буд-Центр", "Онур та Ростдорстрой. Антимонопольний комітет розпочав розслідування за цими заявами.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро