ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,63
EUR 33,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Рада попередньо схвалила два законопроекти про залучення інвестицій

Рада попередньо схвалила два законопроекти про залучення інвестицій

200

Фото: Lойер

Верховна Рада схвалила за основу законопроект №3761 з поправками до Податкового кодексу про пільги для проектів зі значними інвестиціями, а також законопроект №3262 — з поправками до Митного кодексу, що стосуються залучення інвестицій.

Про це йдеться на офіційному сайті парламенту.

Законопроект №3261 підтримали 273 народних депутатів, а проект закону № 3262 — 262 депутати.

Законопроекти передбачають податкові пільги для інвесторів, які реалізують проекти зі значними інвестиціями, а також звільняють від мита за умови імпорту обладнання для таких проектів.

Законопроект з поправками до Податкового кодексу пропонує до 2035 року звільнити від ПДВ обладнання, яке ввозиться для реалізації проекту зі значними інвестиціями, а також передбачає пільги з податку на прибуток.

Заступниця голови Офісу президента Юлія Ковалів під час виступу з парламентської трибуни зазначила, що ці законопроекти покликані в пакеті з ухваленим раніше за основу законопроектом №3760 про "інвестнянь" посилити позиції України щодо залучення інвестицій і створенню нових робочих місць.

Вона також уточнила, що до другого читання буде уточнено перелік обладнання, яке може звільнятися від мит під час імпорту.

Нагадаємо, 21 липня Рада ухвалила за основу в першому читанні законопроект 3760 про "інвестиційних нянь". Автором документу є президент Володимир Зеленський.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро