ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Ексклюзив
  4. /
  5. Поява Авакова в публічному полі говорить про одне - справи у Зеленського йдуть погано - експерт

Поява Авакова в публічному полі говорить про одне - справи у Зеленського йдуть погано - експерт

863

Колишній глава МВС України Арсен Аваков, якого було звільнено в липні після семи з половиною років перебування на посаді, виступив увечері 4 листопада у програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24" з різкою критикою чинної влади. Крім того, повідомив, що нікуди не дінеться із політики. Говорячи про можливий політпроєкт, закликав до об'єднання ексспікера парламенту Дмитра Разумкова, лідерів партій "Батьківщина" Юлію Тимошенко, "Українська стратегія" Володимира Гройсмана, "Народний фронт" Арсенія Яценюка, "Сила та честь" Ігоря Смешка, "Радикальна партія" Ляшко. Цей бенефіс Авакова прокоментував "Українським реаліям" політтехнолог, директор компанії стратегічного консалтингу Berta Communications Тарас Березовець.

"Схоже, Зеленський припускав, що якщо свого часу Аваков не перешкоджав його обранню на пост президента, плюс залишився у складі Кабміну, його можна буде легко прибрати та уникнути якихось наслідків. Помилявся. І тепер він із цими наслідками явно зіткнеться".

Аваков очевидно заряджений, причому дуже сильно, проти Зеленського і глави Офісу президента - Єрмака. Він вважає, що з ним вчинили несправедливо, змусивши піти у відставку. Впевнений, що має запас негативних в емоціях (і певної інформації). І все це незабаром вихлюпнеться.

Можна сказати, що Аваков стає своєрідною точкою тяжіння, точка складання для багатьох політсил. Він активно підтягує різноманітні ресурси. Через нього комунікують багато представників як парламентської, так і позапарламентської опозиції.

Поява Авакова в публічному полі говорить про одне – справи у Зеленського йдуть погано. І не випадково Аваков з'явився, коли зафіксовано обвал рейтингів Зеленського та "слуг". Ексміністр вважав, що зараз - саме час з'явитися в публічному полі і почати роздавати "сестрам по сережках".

Наголошую, такий публічний виступ Авакова – погані новини для Зеленського та Єрмака. Це свідчить про те, що насправді Аваков оголосив їм війну. Розпочав свою гру. А у грі гросмейстера проти людей, які звикли грати в "чапаєва", результат зумовлений".
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро