ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,07
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Єврокомісія почала серйозне розслідування проти Apple

Єврокомісія почала серйозне розслідування проти Apple

231

Єврокомісія почала своє розслідування щодо компанії Apple. Є підозри стосовно її засобів розширення додатків через App Store. Можливо компанія порушила деякі правила ЄС при поширенні своїх продуктів.

Про це йдеться в заяві Єврокомісії.

Першою на Apple звернула свою увагу Маргрете Вестагер, виконавча віцепрезидентка Єврокомісії з цифрового розвитку ЄС.

«Мобільні додатки кардинально змінили спосіб доступу до контенту. Apple встановлює правила розповсюдження програм для користувачів iPhone та iPad. Схоже, Apple отримала роль «контролера», коли йдеться про розповсюдження додатків і вмісту серед користувачів популярних пристроїв Apple. Ми повинні забезпечити, щоб правила Apple не паплюжили конкуренцію на ринках, де вона конкурує з іншими розробниками додатків. Тому я вирішила уважно вивчити правила Apple App Store на відповідність конкуренції в ЄС», — заявила вона.

Як зазначається, розслідування проти Apple відкрили на підставі скарг від музичного стрімінгового сервісу Spotify та одного з продавців електронних та аудіокниг стосовно обмеження конкуренції. Apple заважає здоровій конкуренції в галузі потокової передачі музики та різних цифрових форматів книг завдяки двой своїм особливим «фішкам».

Перша — обов'язковим є використання системи Apple Pay для поширення платного цифрового контенту. При цьому компанія стягує з розробників 30% комісійних від усіх зборів. 

Друга — обмеження здатності інформувати користувачів про альтернативні можливості покупки поза додатками, які зазвичай дешевше. Тобто, якщо у вас є можливість зробити покупку за більш вигідними умовами — Apple забороняє інформувати вас про цю можливість.

Дивно, що на таку монополічну стратегію звернули увагу тільки зараз, просте сподіваємося, що наприкінці розслідування Apple все ж пом’якшить свої правила.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро