ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,05
EUR 31,85
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси

П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси

350
П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 1 П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 2 П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 3 П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 4 П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 5 П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 6 П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 7 П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 8 П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 9 П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 10 П'ять кораблів НАТО зайшли у порт Одеси 11
Кораблі НАТО зайшли у порт Одеси у межах українсько-американського навчання "Сі Бриз - 2020"

Сьогодні, 25 липня, п'ять кораблів НАТО на чолі з флагманом групи SNMG2 іспанським фрегатом F101 "Альваро де Базан" зайшли в одеський морпорт.Спочатку у Практичній гавані відшвартувався румунський корвет "контр-адмірал Себастіан" і судно з Болгарії "Бадьорий".

Потім на причали одеського морського вокзалу прибули основні кораблі постійної військово-морської групи НАТО-2. - фрегати Королівських ВМС Іспанії “Alvaro De Bazan”, МС Румунії “REGINA MARIA” та ВМС Турецької Республіки “Yildirim”.

 Цього року група SNMG2 увійшла до складу учасників українсько-американського навчання "Сі Бриз - 2020", яке спрямоване на виконання спільних завдань по сприянню безпеки у Чорноморському регіоні.

 Поки кораблі швартувалися біля причалів, одесити і гості міста почали прибувати до морвокзалу в надії подивитися на гостей, а також, по можливості, потрапити на кораблі в ході екскурсій.

Про те на цей раз через карантин відвідування суден було скасовано, і на фрегати можна подивитись тільки здалеку.

А самі іноземні військові моряки не особливо дотримувалися карантинних заходів, включаючи масочний режим і дотримання безпечної дістанціі.

 Як тільки спустили трапи, багато військових вирушили знайомиться з гостинною Одесою.

Кораблі НАТО будуть перебувати у порту Одеси до 28 липня.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро