ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 36,08
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Українські трудові мігранти прагнуть залишитися в Польщі — дослідження

Українські трудові мігранти прагнуть залишитися в Польщі — дослідження

578

Фото: Caio from Pexels

Все більше українських працівників у Польщі демонструють тенденцію до асиміляції і залучення до переїзду членів своєї родини. 

Про це свідчить дослідження Національного банку Польщі, повідомляє Економічна правда.

"За останні п'ять років відсоток іммігрантів з України, які заявили про своє бажання залишитися в Польщі на більш тривалий або навіть постійний термін, значно збільшився", — йдеться у дослідженні.

Дані Нацбанку Польщі свідчать, що у 2020 році 52% українців планують залишитися в країні більше, ніж на 3 роки. При тому, що у 2015 переважна більшість людей (80%) розраховувала перебувати у Польщі не більше року. 

Згідно соціологічним дослідженням аналітичного центру Gremi Personal стрімко зріс попит на вакансії для сімейних пар. Адже близько 15% респондентів планують переїжджати до Польщі з сім'ями. 

В результаті кожен третій українець, що працює в Польщі хоче отримати дозвіл на постійне проживання, громадянство, придбання нерухомості або відкриття бізнесу.

"Нинішня ситуація нагадує тенденцію з польськими мігрантами в Західну Європу після вступу Польщі до Європейського Союзу. Поки човникова міграція все ще була активною, але з роками частка поляків, які бажають залишитися за кордоном (особливо в Британії) на більш тривалий термін, стрімко збільшувалася", — підкреслив гендиректор Gremi Personal Томаш Богдевич. 

Нагадаємо, майже четверо з десяти трудових іммігрантів з України готові залишитися жити у Польщі. Проте через пандемію коронавірусу польські фірми можуть зменшити кількість найманих працівників з-за кордону.

Як повідомляли “Українські Реалії”, Виїхати з України в інші країни на постійне проживання готові 19% громадян.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро