ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,05
EUR 31,85
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Росія заявила про відсутність прориву на “нормандській зустрічі” щодо України

Росія заявила про відсутність прориву на “нормандській зустрічі” щодо України

245

Фото: ukrinform.ua

Замісник глави адміністрації президента РФ Володимира Путіна Дмитро Козак заявив, що говорити про прорив на “нормандській зустрічі” політрадників дуже рано.

Для нової зустрічі Зеленського з Путіним Москва вимагає, аби Україна розробила “десятки законів” та погодила їх з “Л/ДНР”, передає ТАСС.

"Сказати, що є прорив, не наважусь," — зауважив Козак.

"Сьогодні відбувся складна ґрунтовна розмова з усіх аспектів врегулювання конфлікту відповідно до мінських угод. Досить часу знадобилося для того, щоб усвідомити позицію України щодо самого комплексу заходів й інших мінських угод ", — додав він.

Козак відзначив, що останнім часом "з Києва звучать найрізноманітніші інтерпретації, в тому числі від офіційних посадових осіб" щодо призначення домовленостей, яким чином їх тлумачити та чи містять вони зобов'язання України.

Учасники зустрічі політрадників "нормандської четвірки" також спробували визначити тимчасові рамки проведення нового саміту.

"Про зустріч на рівні міністрів мови не було. Були спроби визначити конкретні дати зустрічі на вищому рівні", — сказав Козав. "Але про це говорити поки дуже-дуже рано, тому що необхідно виконати в повному обсязі, а це величезний обсяг роботи, перш за все, з боку України. Ті рішення, які були прийняті на саміті 9 грудня", — підкреслив він.

За словами Козака, "це десятки різних законів, які потрібно не тільки розробити [українській стороні], а й узгодити з Донбасом, а це теж непросто".

Нагадаємо, вчора у Берліні відбулася зустріч політрадників глав держав "нормандської четвірки" (України, Німеччини, Франції та Росії) щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.   

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро