ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,27
EUR 32,60
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Зеленський користується "дачею Ющенка" у Кончі-Заспі. На територію можна потрапити лише за запрошенням – "Схеми"

Зеленський користується "дачею Ющенка" у Кончі-Заспі. На територію можна потрапити лише за запрошенням – "Схеми"

368

Фото: radiosvoboda.org

Ремонт "будинку №29" розпочався наприкінці 2019 року

Президент Володимир Зеленський користується державною дачею на території резиденції Конча-Заспа Державного управління справами, а саме – будинком № 29.

Про це повідомляють журналісти проекту "Схеми: корупція в деталях".

У цьому маєтку, також відомому як "дача Ющенка", напередодні зробили ремонт за державний кошт.

Ремонт розпочався наприкінці 2019 року. Майже 200 тисяч гривень із державного бюджету було витрачено на послуги з аварійно-відновлювальних робіт для поточного ремонту будинку, ще 110 тисяч гривень пішло на ремонт системи пожежної сигналізації. Про це свідчать дані з сайту публічних закупівель Prozorro.

Про те, що дачу готують для Зеленського, журналістам ще в березні підтвердили два джерела — одне в Управлінні державної охорони, друге — із доступом до самої резиденції. У липні Зеленський почав користуватися дачею, йдеться в розслідуванні.

6 липня знімальна група "Схем" зафіксувала, як кортеж президента ввечері після закінчення робочого дня попрямував у бік Конча-Заспи та заїхав на режимну територію державних дач, а виїхав звідти лише вранці.

Наступного дня він так само ночував тут. Також журналістам вдалося зафіксувати, як у ці дні зранку з території державних дач виїжджав автомобіль дружини президента Олени Зеленської.

На територію державних дач можна потрапити лише мешканцям або гостям за запрошенням. Журналісти попросили своє джерело (людину, яка має допуск на територію) проїхати повз будинок № 29. Він має особливий статус "президентської державної дачі", де після Ющенка останні 5 років ніхто постійно не мешкав, і який відремонтували за держкошт напередодні.

"На відео, знятому з телефона, можна побачити, що територія добре освітлена, в будинку на території у вікнах горить світло, а біля паркану чатують охоронці", — йдеться в матеріалі.

Як повідомляли "Українські Реалії", Володимир Зеленський особисто проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення законодавства. Він вчасно не задекларував купівлю та продаж облігацій внутрішньої держпозики.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро