ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,05
EUR 31,85
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Рада "завернула" законопроект, який дозволяє звільнити Ситника

Рада "завернула" законопроект, який дозволяє звільнити Ситника

129

Фото: zn.ua

Верховна Рада відправила на повторне перше читання законопроект № 3133, який дозволяє звільнити голову Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Відповідний документ не набрав необхідної кількості голосів, інформують "Українські Реалії".

Згідно з положеннями законопроекту, директором НАБУ не можна призначити людину, винну в корупції (включно з адмінправопорушеннями). Якщо суд доведе провину чинного директора Бюро  його має бути звільнено.

Однак народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Качура заявив, що цей законопроект не дозволяє звільнити директора НАБУ. "Звільнення Ситника на підставі цього законопроекту не відбудеться, але ми закладаємо інституціональні підстави для того, щоб таке звільнення однозначно відбулося, якщо повториться подібний випадок", — пояснив Качура, інформує "Інтерфакс-Україна".

За його словами, закон не має зворотної дії, і тому його норми поширюватимуться вже на подальші можливі корупційні злочини керівництва органів антикорупційної інфраструктури.

Качура зазначив, що у разі ухвалення цього законопроекту його норми поширяться і на директора Державного бюро розслідувань, і на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. "Стосовно Ситника все зрозуміло: потрібно проводити аудит (НАБУ), потрібно давати оцінку його діяльності на цій посаді і треба звільняти цього Ситника і Холодницького (керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. — Прим. ред.)",  додав нардеп.

Нагадаємо, 28 квітня комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендував ухвалити  законопроект № 3133, що дозволяє звільнити очільника НАБУ Артема Ситника за порушення.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро