ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,05
EUR 31,85
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Зеленський звільнив посла в Італії та Румунії

Зеленський звільнив посла в Італії та Румунії

156

Фото: president.gov.ua

Уряд призначив Банькова на посаду державного секретаря МЗС

Президент України Володимир Зеленський звільнив Євгена Перелигіна з посади посла в Італії. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Указом президента Євгена Перелигіна звільнено з посади надзвичайного і повноважного посла України в Італії, Сан-Марино, Мальті та продовольчої й сільськогосподарської організації (ФАО) при ООН. На цій посаді Перелигін перебував майже вісім років.

Також Зеленський звільнив Олександра Банькова з посади посла України в Румунії. Відповідний указ № 274/2020 опубліковано на сайті глави держави.

"Звільнити Банькова Олександра Сергійовича з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Румунії",  зазначається в документі.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у дописі на Facebook проінформував, що уряд у середу, 15 липня, призначив Банькова на посаду державного секретаря МЗС.

За його словами, Баньков “чудово розуміє” систему МЗС, знає, як у щоденному режимі адмініструвати її з максимальною ефективністю і запроваджувати зміни, які мають відбуватися в дипломатичній службі.

Як повідомляли "Українські Реалії", президент Володимир Зеленський повідомив директору-розпоряднику МВФ Кристаліні Георгієвій, що до кінця тижня запропонує парламенту кандидатуру нового голови НБУ. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро