ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,63
EUR 33,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Голова Мінфіну відреагував на звинувачення Гетманцева у зриві реформи митниці

Голова Мінфіну відреагував на звинувачення Гетманцева у зриві реформи митниці

146

Фото: Міністерство фінансів України

Міністерство фінансів — партнер правоохоронців. Ми надаватимемо повне і всебічне сприяння у розслідуванні — Сергій Марченко

"Затримання правоохоронцяит співробітників Одеської митниці — це реформа митниці в дії. Це виконання задекларованої президентом України Володимиром Зеленським "нульової" толерантності до корупції. Такі затримання були, є і будуть. Міністерство фінансів — партнер правоохоронців. Ми надаватимемо повне і всебічне сприяння у розслідуванні. Далі — рішення за судом", — заявив міністр фінансів України Сергій Марченко у коментарі "Економічній Правді".

Читайте також: "Це очевидний відкат назад": Гетманцев не задоволений роботою митниці та податкової

"Якщо ми хочемо очищення одного з найбільш корумпованих за роки незалежності органів держави — ми маємо бути готовими до колосального спротиву. Адже лише за кілька місяців роботи ми вичистили близько 70% податкових "скруток" — орієнтовно 2,53,5 млрд грн додаткових надходжень ПДВ щомісяця — і це тільки початок ліквідації махінацій з податками", — розповів міністр. 

За його словами, податкова ефективність з ПДВ вперше за півтора роки зросла з 2,65% у квітні цього року до 3,5% у червні. 

"Це 9,1 млрд грн додаткових надходжень у порівнянні з минулим роком. Ми не плануємо збавляти тем і будемо продовжувати курс на боротьбу зі "скрутками" і схемами". Толерувати корупцію ніхто не буде", — додав голова Мінфіну.

За логікою міністра всі ці факти мали б вказувати навпаки на ефективність роботи митниці, а не про зрив реформ.

Нагадаємо, "Українські реалії" писали раніше, що голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев звинуватив голову Мінфіну Сергія Марченка у зриві реформи Державної митної служби.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро