ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,05
EUR 31,85
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Зеленський вважає, що протести у Білорусі не зірвуть Мінський процес

Зеленський вважає, що протести у Білорусі не зірвуть Мінський процес

176

Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський каже, що не може однозначно сказати, як масові протести у Білорусі вплинуть на Мінський процес щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це він заявив на брифінгу в Борисполі 13 серпня, інформують "Українські Реалії". 

"Чи вплине сьогоднішня ситуація на засідання Тристоронньої контактної групи, я не знаю. Я не можу, на жаль, поки що дивитися у майбутнє... Я впевнений, що процес не зупиниться" заявив Зеленський. За його словами, найближчу зустріч ТКГ планують на 18 серпня.

Президент також повідомив, що наразі тривають переговори з білоруською стороною щодо звільнення українців, яких затримали під час протестних акцій в сусідній країні. "Ми наполегливо хочемо, щоб нам повернули наших громадян... Хочеться, щоб не було смертей, щоб не було постраждалих і щоб влада дійсно знаходила діалог зі своїм суспільством. Але поки те, що ми бачимо, ми бачимо, що там складна, нестабільна ситуація. І я би радив українцям, тим паче, що наші люди затримані там, утриматися від поїздок до Білорусі", наголосив Зеленський.

Нагадаємо, у Білорусі тривають масові акції протесту, які вилилися у сутички між мітингувальниками та силовиками. Білоруси протестують проти спроби чинного президента Олександра Лукашенка вшосте очолити країну. Під час акцій 11-го та у ніч проти 12-го серпня затримали більше тисячі осіб, зокрема й українських громадян.

13 серпня МЗС України закликало українців утриматися від поїздок до Білорусі.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро