ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,17
EUR 32,44
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Лукашенко провів у Мінську мітинг на свою підтримку

Лукашенко провів у Мінську мітинг на свою підтримку

265
Лукашенко провів у Мінську мітинг на свою підтримку 1 Лукашенко провів у Мінську мітинг на свою підтримку 2 Лукашенко провів у Мінську мітинг на свою підтримку 3 Лукашенко провів у Мінську мітинг на свою підтримку 4 Лукашенко провів у Мінську мітинг на свою підтримку 5 Лукашенко провів у Мінську мітинг на свою підтримку 6 Лукашенко провів у Мінську мітинг на свою підтримку 7

Фото: БЕЛТА, TUT.BY

На мітингу Олександр Лукашенко розкидався заявами і звинуваченнями у бік сусідніх країн та своїх співгромадян

У неділю Олександр Лукашенко провів показовий мітинг на свою підтримку на противагу тим мітингам і протестам, які весь тиждень проходили в країні. На ньому він заявив, що у разі повторних виборів Білорусь загине "як держава, як народ, як нація".

Про це з посиланням на державне агенство БЕЛТА повідомляє кореспондент "Українських Реалій".

"Хтось хоче нових виборів. За вікно подивіться! Танки і літаки на зльоті в 15 хвилинах від наших кордонів. І це не даремно. Натівські війська брязкають гусеницями біля наших воріт. Іде нарощування військової потужності на західних кордонах нашої країни. Литва, Латвія, Польща, на жаль, наша рідна Україна та її керівництво наказують провести нові вибори", — завив Лукашенко.

Його виступ був емоційним.

"Якщо тільки ми підемо на поводу у них, ми зірвемося в штопор і ніколи не стабілізуємо наш повітряний корабель. Ми загинемо як держава, як народ, як нація",  прозвучало з головної трибуни.

"Я стою, як перед Богом,  вибори відбулися. Не може бути більше 80% фальсифікації, не може бути! Нам пропонують нові вибори. Я щойно сказав: зануримося в це болото  не виліземо ніколи. Нас хочуть цим знищити, нас хочуть послабити. Хто буде проводити ці вибори? Хто піде на ці вибори? Бандити і урки! Підемо на вибори, а працювати хто буде? Підемо на вибори  загинемо, і цього хочуть там, за кордоном", — залякував Лукашенко співгромадян.

Згадав він і про жорстокість правоохоронців на вулицях щодо співгромадян, але у свої манері.

"Мене критикують за те, що правоохоронці виявили чи то жорсткість, чи то жорстокість на вулицях. Так хто, ви її породили, цю жорстокість? Я її породив, влада? Вона нам не потрібна була! Треба було зупинити їх! Якби не зупинили, вас би тут не було. Ви горбатилися б перед ними, а вони б ділили і рвали країну. Підемо на вибори  перевернемо країну!" — запитував і відповідав Лукашенко сам собі.

А ще Лукашенко на цьому виступі чітко ідентифікував свою безпеку з безпекою країни. І заявив, що Україна "стоїть на колінах".

"І пам'ятайте: загубите першого президента  це буде початок вашого кінця. Ви завжди будете, як в Україні, інших країнах, стояти на колінах і молитися невідомо на кого".

При цьому опозиційні до незмінного з 1994 року білоруського лідера видання повідомляли упродовж дня, що на мітинг до Лукашенка заставляли виходити вчителів, звозили людей автобусами із регіонів і навіть роздавали добові.

Як повідомляли "Українські Реалії" раніше Лукашенко радив протестувальникам знайти роботута обговорив із Путіним по телефону врегулювання "проблем" у Білорусі.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:



Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро