ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,63
EUR 33,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. "Слуги народу" мають питання до роботи Мінфіну і Мінекономіки

"Слуги народу" мають питання до роботи Мінфіну і Мінекономіки

139

Фото: РБК-Україна

Фракція "Слуга народу" має питання до роботи Міністерства фінансів та Міністерства економіки України. Раніше голова фракції Давид Арахамія заявляв про можливі кадрові зміни у Кабінеті міністрів.

Про це сказав голова партії "Слуга народу", нардеп Олександр Корнієнко в ефірі програми "Свобода слова" на  телеканалі ICTV.

"Він (Арахамія — УР) казав про економічний блок. І він не казав у доконаному вигляді — що якийсь збір підписів чи якісь проекти рішень. Він більше натякав, що до Міністерства економіки, до Міністерства фінансів є питання з боку фракції монобільшості. Я думаю, що вони на ці питання найближчим часом або дадуть відповідь, або дадуть її неякісно. І ми тоді будемо в якісь процеси далі переходити", — сказав Корнієнко.

За його словами, стосовно Міністерства економіки є багато питань щодо призначень, насамперед до митниці.

"І керівники цих служб — і митної, і податкової — просто мають вступити в діалог з профільним комітетом, дати відповідь. Там є багато наших депутатів, вони з нами поділяться. І ми цю інформацію обов'язково далі будемо обробляти", — сказав нардеп.

Нагадаємо, 30 серпня голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія припустив можливість кадрових змін у Кабінеті міністрів цієї осені, уточнивши, що йдеться про можливі ротації в економічному блоці уряду.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро