ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,26
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Зеленський у зверненні запевнив, що все під контролем: закликав олігархів повернутися

Зеленський у зверненні запевнив, що все під контролем: закликав олігархів повернутися

672

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців і запевнив, що влада контролює безпекову ситуацію в країні, а також попросив олігархів і бізнесменів, які нещодавно залишили Україну, повернутися. Про це йдеться в зверненні Зеленського. 

"Я хочу звернутися не до тих, хто залишився з Україною і в Україні. А до тих, хто її покинув у цей найвідповідальніший момент. Ваша сила не у ваших грошах, не у літаках. А у громадянській позиції, яку ви можете проявити. Поверніться до своїх людей та до своєї країни, завдяки яким ви отримали свої заводи та статки. Сьогодні кожен проходить справжній тест на громадянина України. Пройдіть його гідно. Нехай всі зрозуміють, для кого Україна – дійсно Батьківщина, а для кого – просто майданчик для грошей", - йдеться в повідомленні. 

Зеленський запевнив, що 16 лютого проведе в Україні День єднання й доведе публічно, що Україна єдина перед загрозою зовнішнього вторгнення та впевнена у своєму війську. У цей день президент запланував виконати зранку державний гімн та одночасно здійснити урочисте підняття прапора в різних містах України.

Він запевнив, що влада контролює безпекову ситуацію, а українське військо має сучасне озброєння та бойовий дух для того, щоби чинити запеклий опір вторгненню.

Нагадаємо, Володимир Зеленський зареєстрував на себе три нові торгові знаки. Серед них виявилися ТМ "Розсміши коміка" (російськомовна), KVARTAL 95, "Слуга народу" (україномовна). Відповідну реєстрацію 2 лютого здійснив Український інститут інтелектуальної власності ("Укрпатент"). Україномовна торгова марка "Розсміши коміка" була зареєстрована ще у 2012 році, тепер до неї додалася ще й російськомовна. Водночас вона розширилася у класах дії та передбачає роботу з паперовою продукцією та канцтоварами.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро