ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. Перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" здобули не російські олігархи, а українські айтішники — Кохановський

Перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" здобули не російські олігархи, а українські айтішники — Кохановський

768

Фото: The Page

Новим власником готелю "Дніпро" став співзасновник кіберкоманди NAVI Олександр Кохановський разом з партнерами. На місці готелю планують зробити великий кібеспортивний проект.

Про це Кохановський повідомив у Facebook.

"Якщо чесно, то хотів дочекатися вже вересня і все анонсувати на презентації нашої Української Професійної кіберспортивної Асоціації, але, на жаль. Виходячи з поточного інформаційного фону я відчуваю гостру необхідність порозумітися. Перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" здобули не росіяни олігархи, а українські айтішники", — пише Кохановський.

За його словами, кілька років тому він разом з партнерами задумав великий інфраструктурний кіберспортивний проект. Він повинен був стартувати з будівлі арени, але партнери змінили свої плани і побачили можливість приватизації готелю "Дніпро".

"Ми перетворимо його в перший готель в світі, повністю підготовлений для киберспортивних івентів. Він буде включати в себе не тільки атрибути топового готелю (ресторани, бари, SPA-зони і фітнес-центри), а й унікальні киберспортивні елементи: тренувальні зони, кіберспортивну сцену, спеціальні номери для професійних гравців, а також кращий в світі players' lounge.

Коли я говорю "ми", то маю на увазі групу партнерів і інвесторів, які здатні реалізувати цей великий проект, першою частиною якого став готель "Дніпро", — заявляє Кохановський.

Нагадаємо, Фонд держмайна 15 липня розпочав аукціон з приватизації столичного готелю "Дніпро".

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро