ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,17
EUR 32,44
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів

У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів

234
У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів 1 У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів 2 У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів 3 У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів 4 У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів 5 У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів 6 У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів 7 У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів 8 У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів 9

Фото: Еконія/Facebook

Сьогодні, 30 липня, у Києві, Харкові та Одесі представники бізнесу влаштували попереджувальну Всеукраїнську акцію протесту "Геть рейдерів від бізнесу!".

Про це повідомили в компанії "Еконія", яка є одним з ініціаторів протесту, інформують "Українські Реалії". 

Акція відбулася під стінами МВС України у Києві, а також біля обласних управлінь поліції у Харкові та Одесі.

У пікеті взяли участь представники компанії "Еконія" та ще понад 200 представників малого і середнього бізнесу, бізнес-об’єднань, а також колективи та партнери компаній, що потерпають від рейдерства та незаконних дій правоохоронних органів. Вони вимагали припинити тиск на бізнес із використанням озброєних "інвестиційних нянь".

Під час акції протестувальники влаштували показову сцену, яка демонструє  реальне відношення правоохоронців до бізнесу. Вони розбили кувалдами пляшки дитячої води "Малятко", яку виробляє "Еконія", та символічно виламали двері національного виробника.

"МВС та ГСУ Національної поліції діють протизаконно і тим самим знищують український продукт, а таке явище як рейдерство за допомогою силових органів знищує український середній бізнес в цілому", — заявили в "Еконії".

Учасники акції озвучили свої вимоги і передали представникам влади резолюцію мітингу.

Як повідомляли "Українські Реалії", 9  липня поліція провела обшуки в київському офісі компанії "Еконія", на заводі в Золотоноші (Черкаська обл.) і в будинку президентки компанії.

У компанії заявили, що стали об’єктом третьої рейдерської атаки. У зв’язку з цим "Еконія" та представники середнього бізнесу звернулися до президента України Володимира Зеленського з проханням захистити їх від рейдерів та зареєстрували відповідну петицію.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро