ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,19
EUR 32,03
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Міністерство охорони здоров'я модернізує "гарячу лінію"

Міністерство охорони здоров'я модернізує "гарячу лінію"

161

Фото: zik.ua

МОЗ інтегрує необхідні зміни та налагоджує технічний супровід опрацювання дзвінків

МОЗ розпочало поетапну модернізацію своєї "гарячої лінії". Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер, йдеться в повідомленні на сторінці міністерства у фейсбуці.

Від 15 березня і дотепер на "гарячу лінію" МОЗ України надійшло понад 790 тисяч дзвінків. МОЗ інтегрує необхідні зміни та налагоджує технічний супровід опрацювання дзвінків.

Також у планах Міністерства охорони здоров’я побудова потужного аналітичного компонента, де ключовим елементом буде модуль, що дозволить розробляти пропозиції щодо поліпшення ситуації в різних сферах медичного обслуговування, відстежувати запити та вносити необхідні зміни до законодавчих актів і контролювати якість надання медичних послуг населенню.

Крім того, МОЗ спільно з партнерами та Міністерством цифрової трансформації забезпечує підготовку функціонала, необхідного для повноцінного запуску сервісів, що дозволять укладати електронні декларації в онлайн-режимі, без необхідності візиту до лікарні. Реалізація такого функціонала дозволить не лише суттєво спростити процес укладання декларацій для пацієнтів, а й скоротити адміністративне навантаження на лікарів і МОЗ.

Як повідомляли "Українські Реалії",  у Міністерстві охорони здоров’я планують запровадити механізм підписання декларацій онлайн та можливості зміни лікаря. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро