ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Bolt і Кличко: мер Києва просить Верховну Раду змінити законодавство про дорожній рух

Bolt і Кличко: мер Києва просить Верховну Раду змінити законодавство про дорожній рух

853

Фото: delo.ua

Використання електросамокатів, які почали видавати в аренду у Києві, не регулюється чинними правилами дорожнього руху в Україні

Мер Києва Віталій кличко офіційно звернувся до депутатів Верховної ради розробити та внести на одному з найближчих засідань зміни до законодавства про дорожній рух, аби визначити, як, де і за якими правилами можуть їздити електросамокати в містах.

Про це він повідомив на своєму Facebook профілі.

"Резонанс викликала моя заява щодо дій компанії Bolt, яка без погодження з містом розмістила пункти прокату електросамокатів у столиці. Я хочу ще раз пояснити свою позицію і ситуацію", — розпочав свій допис Кличко.

Читайте такожBolt відповіла на вимогу Кличка погодити з ним прокат електросамокатів у Києві

Bolt, виправляє Кличка щодо "пунктів прокату". У компанії пояснюють, що для роботи сервісу не потрібні стаціонарні централізовані парковки, як того вимагає, наприклад, прокат велосипедів. Бізнесмени кажуть, що влада Києва і особисто Кличко не можуть вимагати тих дозволів, які не передбачені законом. А на сьогодні правила безпеки руху на персональному легкому електротранспорті жодним чином не закріплені на законодавчому рівні в Україні.

"Я розумію, що місто розвивається, що повинен розвиватися бізнес. Зокрема і той, що пропонує послуги екологічного транспорту. Але робота всіх підприємств і всіх підприємців має бути цивілізованою і законною. Тим більше, коли йдеться безпеку, здоров’я і життя людей", — заявив мер Києва.

За годину після публікації пост про електросамокаи у профілі мера зібрав 1,2 тисячі реакцій та 266 коментарів.

Як повідомляли "Українські Реалії", раніше Кличко закликав компанію Bolt прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату електросамокатів.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро