ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,63
EUR 33,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Антонов зібрав планер літака Ан-178 для МВС Перу

Антонов зібрав планер літака Ан-178 для МВС Перу

138

Фото: glavcom.ua

За результатами тендеру український Ан-178 замінить літак Національної поліції Перу Ан-32

Державне підприємство Антонов завершило збірку планера багатоцільового транспортного літака Ан-178, призначеного для Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу.

Про це повідомляє прес-служба "Антонова".

За словами президента "Антонова" Олександра Лося, підготовлено і запущено у виробництво п'ять серійних Ан-178. Ними зацікавилися покупці з Туреччини, країн Азії і Латинської Америки.

Як повідомлялося, в серпні 2019 року ДК "Укроборонпром", до складу якого входить ДП "Антонов", став переможцем оголошеного МВС Перу тендера на купівлю військово-транспортних літаків. За результатами тендеру український Ан-178 замінить літак Національної поліції Перу Ан-32. У перуанському тендері український Ан-178 виграв у C-27 Spartan (США-Італія) і C-295 (Airbus).

Висота польоту Ан-178 - 12 км, дальність - 5500 км, максимальна швидкість - 825 км/ч. Літак має змінену форму фюзеляжу, рампу для навантаження і вивантаження габаритних вантажів і здатний перевозити до 18 тонн вантажу, зокрема великовантажні морські контейнери. Може здійснювати посадку і зліт із будь-яких аеродромів, зокрема ґрунтових.

Ан-178 виконав перший політ 7 травня 2015 року. У липні 2018 року "Укроборонпром" представив його на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airshow, де Ан-178 виконав демонстраційний політ.

Як повідомляли "Українські реалії",  "Антонов", що входить до концерну Укроборонпром, 2 червня уклало три угоди з державним Укргазбанком про надання банківських послуг.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро