ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,05
EUR 31,85
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Хакери викрали із лабораторії в Грузії дані про боротьбу з коронавірусом

Хакери викрали із лабораторії в Грузії дані про боротьбу з коронавірусом

159

Фото: zik.ua

Хакери викрали з бази лабораторії Лугара медичну документацію і важливу інформацію про боротьбу з пандемією коронавірусу

Грузинський дослідний центр громадської охорони здоров'я імені Річарда Лугара став ціллю кібератаки з боку іноземної спецслужби.

Про це повідомляє Новини-Грузія з посиланням на оприлюднену 3 вересня заяву МВС країни.

Як зазначається, 1 вересня кібератаку було здійснено на комп'ютерні системи центрального офісу та структурних підрозділів МОЗ Грузії. Хакери викрали з бази лабораторії Лугара медичну документацію і важливу інформацію про боротьбу з пандемією коронавірусу.

За інформацією МВС Грузії, незаконно добуту документацію було опубліковано на "одному із зарубіжних веб-сайтів". Також у МВС додали, що сама кібератака була здійснена спецслужбою однієї з іноземних держав.

Найближчим часом МВС Грузії планує звернутися до відповідних служб країн-партнерів із проханням про надання допомоги в розслідуванні кіберзлочину. Одночасно відомство обіцяє періодично інформувати громадськість про перебіг слідства.

МВС вже також розпочало слідство за статтею 284 КК Грузії "самовільне проникнення в комп'ютерну систему". Розслідування проводить відділ по боротьбі з кіберзлочинністю головного управління кримінальної поліції МВС Грузії.

Як повідомляли "Українські Реалії", станом на ранок 3 вересня в Україні COVID-19 виявили ще у 2430 осіб, що на 65 випадків менше, ніж за попередню добу. 

В уряді прогнозують зростання кількості хворих на COVID-19 до трьох тисяч щодня.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро