ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,26
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Лукашенко про своє президентство: можливо, я трохи пересидів

Лукашенко про своє президентство: можливо, я трохи пересидів

933

Фото: TUT.BY

Президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що "трохи пересидів" на посту глави держави. Проте, на його думку, тільки він зараз може "захистити білорусів".

Про це Лукашенко заявив в інтерв'ю російським ЗМІ, передає TUT.BY.

"Так, можливо, я трохи пересидів, можливо, мене показують не тільки з телевізора, а й з праски, і з чайника. Так. Але дійсно тільки я зараз можу захистити білорусів", — сказав Лукашенко.

Він також заявив, що просто так не піде, оскільки чверть століття "облаштовував Білорусь". Йому дуже прикро, що частина людей, які зараз протестують, "просто не знають, якою була Білорусь 20 років тому, а частина це забула".

"Просто так все це не кину. До того ж якщо я піду, моїх прихильників будуть різати! Ми провели вибори. Поки ви мене не вб'єте, інших виборів не буде", — додав білоруський президент.

Щодо своєї появи з автоматом, Лукашенко сказав, що це "означало тільки одне — я нікуди не втік і готовий захищати мою країну до кінця".

Лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановська на онлайн виступі в ПАРЄ заявила, що Лукашенко не має законних підстав залишатися президентом.

Чинний президент Білорусі обіймає свій пост з 1994 року. Після інавгурації буде шостий за рахунком президентський термін.

Нагадаємо, Євросоюз не вводитиме санкцій проти Лукашенка, адже потрапляння білоруського глави до "чорного списку" означає повне припинення діалогу з Мінськом.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро