ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 37,96
UaRu
 1. Головна
 2. /
 3. Здоров'я
 4. /
 5. В Україні набуло чинності нове карантинне зонування

В Україні набуло чинності нове карантинне зонування

852

Фото: Unsplash

В Україні набуло чинності оновлене карантинне зонування. До "червоної зони" потрапили Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці.

Відповідне рішення прийняв уряд.

До зони з найскладнішою епідеміологічною ситуацією віднесли:

 • Івано-Франківськ, Коломию, Калуш, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;
 • Біляївку, Ізмаїл та Болградський район Одеської області;
 • Дубно та Костопільський район Рівненської області;
 • Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони Тернопільської області;
 • Великобурлуцький район Харківської області;
 • Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький та Сторожинецький райони Чернівецької області;
 • Бобровицький район Чернігівської області.

Ці регіони входять до "червоної" зони, в якій забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність закладів громадського харчування, ТРЦ, бізнес-центрів, магазинів.

До "помаранчевої" зони увійшли такі міста: Ужгород, Луцьк, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Харків, Бердичів, Коростень, Мукачево, Яремче, Березань, Ірпінь, Фастів, Чорноморськ, Острог, Суми, Славута, Новодністровськ, Ніжин тощо.

У ній забороняється проведення масових заходів за участю більш ніж 100 осіб і більше однієї особи на 20 кв. метрів, діяльність установ, що надають послуги з розміщення, діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, прийом дітей до дитячих таборів, обмеження роботи розважальних закладів.

"Жовта" зона: забороняється відвідування сторонніми особами закладів та установ соціального захисту. До неї потрапили міста Київ, Луцьк, Житомир, Бориспіль, Одеса, Рівне, Суми та Хмельницький.

"Зелена" зона: забороняється проводити масові заходи за участю більше однієї особи на 5 кв. м, розміщувати глядачів більш ніж на 50 % місць для сидіння, перевозити у всіх видах громадського транспорту людей більше, аніж місць для сидіння. Ці обмеження поширюються і на інші зони.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я оновило схему, за якою має діяти лікар, під час надання допомоги пацієнту з підозрою на коронавірус.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро